Kompletní realizace ABSOLUT zóny na festivalu Colours of Ostrava

Absolut Vodka
2018

Absolutní zrcadlení na Colours

Jsou meetingy, ze kterých se nevracíme dvakrát moudří. Ale v tomhle případě padlo takové zadání, které nás hned nakoplo. Klient totiž řekl: „Dostaňte Absolutku mezi lidi.“ A tak jsme ho chytli za slovo a na festivalu Colours of Ostrava v roce 2018 navrhli Absolut zónu tak, aby se ikonická láhev stala součástí davu, ale zároveň ji nikdo nepřehlídl. Lišácké, že?

„Dostaňte lahev Absolut mezi lidi.“

V kampaních Absolut vodky je hlavní hvězdou jejich nezaměnitelná láhev. A tak bylo jasné, že tenhle princip zopakujeme i v naší Absolut zóně. Začali jsme postupně – navrhli jsme šestimetrový barový pult ve tvaru láhve Absolut. Teď už jen zbývalo vyřešit, jak z něj udělat nepřehlédnutelnou hvězdu. Pomohli jsme si klasickým trikem ___________ . A tak jsme nad barový pult umístili 10metrovou zrcadlovou instalaci, která odrážela, co se děje dole u pultu. Takže i návštěvníci, kteří zrovna nebyli v zóně, mohli vidět, co se tam odehrává. A hlavně, o co přicházejí, když tam nejsou.

„This zone is absolutely different from the others.“

Zabralo nám několik měsíců, než tenhle obrovský zrcadlový kolos spatřil světlo světa. Holt není to švanda, když vyvíjíte něco, co před vámi v Čechách ještě nikdo nedělal. Ale povedlo se. V Ostravě se z Absolut zóny stal hit – vytvořili jsme jedno z nejvíc fotogenických míst festivalu, záplava fotek na sociálních sítích toho budiž jasným důkazem. Míchali jsme pět druhů osvěžujících drinků, všechny na základě ikonické švédské vodky, lidé kolem baru tancovali, což jsme mohutně podporovali beaty našich DJs, a zapojili jsme si oblíbenou „Buy and Get“ mechaniku – za každý vypitý drink dostal návštěvník dárek.

„Best party place.“

Pošli to dál

Facebook LinkedIn