Báječná léta s Jamesonem

Jameson whiskey
2017

Zajít do irského baru je prostě zážitek. Pijete skvělou whiskey, posloucháte senzační hudbu a je vám tak prima, že když se chvíli nehlídáte, začnete zpívat a tancovat. Irové to zkrátka umí. Takže když nám náš klient Jameson řekl, že tohle všechno můžeme přenést na české letní festivaly, neváhali jsme ani minutu!

„Dovézt festival na festival? Žádný problém!“

Propagovat Jameson bez irského pubu? Věc nemyslitelná. Jenže kde takový podnik sehnat uprostřed polí, kde se české festivalu nejčastěji pořádají. Tak jsme ho sami postavili a přivezli. Navrhli jsme unikátní konstrukci, která připomínala obří sud na whiskey a byla vidět už zdálky. Dovnitř jsme umístili bar, talentované barmany, naplnili po strop láhvemi Jamesona, ale taky pódium, protože bez hudby to nejde. Nachystali jsme nástroje a návštěvníky pravidelně zvali na Open Mic. Atmosféra se v našem mobilním pubu kolikrát tak rozjela, že se lidem nechtělo odcházet ani na festivalové „hedlajnery“. Ještě jednou se Massive Attack omlouváme. Od roku 2018 jsme k pubu připojili ještě tetovací salón, takže si mnoho účastníků mohlo odnést opravdu „trvalé následky“.

V roce 2017 jsme takhle vyrazili na Metronome Festival, Mighty Sounds, TroubleGang Fest, Sázavafest a Vysočina Fest. V roce 2018 jsme navštívili Metronome Festival, Mighty Sounds, TroubleGang Fest a Brutal Assault. V roce 2019 jste nás mohli potkat na Metronome Festival, Vysočina Fest, Mighty Sounds a Brutal Assault.

Pošli to dál

Facebook LinkedIn