S Jameson Irish Whiskey pořádáme oslavy sv. Patrika v Praze

Jameson whiskey
2017

Den, kdy vznikají příběhy, ne plány.

Před třemi lety jsme se prali s rozhovory typu „Hele, co děláš 17. března?“ „Nevim, asi nic.“ a chtěli jsme je nadobro odstranit. 17. března totiž slaví svátek sv. Patrik, patron Irska, kterému jsou v tento den zasvěceny ty nejbujařejší oslavy. A u nich náš klient Jameson Whiskey nemůže chybět!

Stál před námi obrovský úkol – zavést v Česku oslavu svatého Patrika a udělat z ní tradici. Proto se nám nechtělo udělat jen obyčejný večírek v klubu, potřebovali jsme oslavy pojmout velkolepěji. A tak jsme vymysleli Tour svatého Patrika. Projdete si několik zastávek, na každé dostanete skvělý drink s Jamesonem, trochu se vyřádíte, a ještě okusíte něco z irské kultury. Pořádně šílený den a večer, že?
A tak už od roku 2017 můžou návštěvníci procházet naši Tour a zastavit se na originálních místech v Praze (např. Jatka78, Kino Pilotů, Salon Joshua, Smíchovská Náplavka). Od roku 2018 jsme k tour přidali i tradiční irský průvod s dudáky a bubeníky. Takovou koncentraci zelených oslav zažila Praha vůbec poprvé!

Třešničkou na irském dortu byl pak pravý irský průvod s dudáky a bubeníky.

Ten naše metropole zažila vůbec poprvé.

V rámci Tour jsme do Prahy dostali i skvělé irské muzikanty: například irskou legendu Blood or Whiskey, zpěváka Travise O’Neilla, hiphopovou naději Kojaque nebo Luka Palm.

Pošli to dál

Facebook LinkedIn